Підгодовування для риболовлі
0

49 грн.

На складі

..

0

66 грн.

На складі

..

Підгодовування

Пам'ятаю, як у дитинстві, збираючись з батьком на рибалку, увечері починалася магія приготування. Особливо цікаво було дивитися на створення різних підгодівель для риболовлі. Залежно від місця, куди ми їдемо, і риби, яку хочемо спіймати. Рецептів було безліч, і щоразу запахи та аромати були неймовірні. Але їсти не дозволялося - все було для риби.

Мали роки, рибальська індустрія не стояла на місці. І ось вже зараз у нас є величезний вибір різноманітного рибальського спорядження. Серед якого значне місце займає підгодовування для риболовлі.

Види

У сучасній рибалці вже мало хто готує сам підгодовування, існує велика кількість компаній, які її виробляють. І її асортимент вражає, можна знайти будь-який тип та вид підгодовування. Так само і бюджет, від найпростіших і найдоступніших, до складних, багатокомпонентних, які коштують не одну сотню гривень.

Рибальські підгодовування умовно можна розділити на такі основні групи:

  • сипучі підгодовування. Тип найпоширеніший, складається з різноманітних компонентів, помелених до певної фракції. Мають відмінну привабливість, завдяки їх консистенції, при різному ступені зволоження може вийти підживлення для риби з різним типом роботи і візуальною привабливістю;
  • рослинного походження. Вид включає в себе різноманітні зернові компоненти, макуха, макуха. Зважаючи на свою натуральність, часто добре приваблює рибу на дикунах, або простих озерах. Можуть входити як до складу підгодовування, так і використовуватися як наживка;
  • підгодовування з тваринних компонентів. Це різноманітні рачки, черв'яки, опариші, мотиль, личинки. Можна перемелювати, різати, подрібнювати, подавати загалом вигляді. Так само можна використовувати і як насадку. Ця приманка для риб повинна використовуватися грамотно, так як легко може перенаситити рибу, і клювання може не наслідувати. Добре працює при лові карася, ляща і плотви;
  • ароматизатори. Досить тонкий у використанні тип підгодовування, перевищення концентрації яких може надовго відлякати рибу. І навпаки, якщо вдасться вгадати з дозуванням, то улов порадує достатньою мірою. Найчастіше краще застосовувати у формі спреїв, можна невеликими порціями наносити та дивитися на реакцію риби. Вони різняться за сезонами застосування. Провесною добре покаже себе ваніль. Ближче до початку літа починає працювати приманка для риб зі смаком анісу та кориці. Ну а друга половина літа та осінь – це доля фруктових смаків.
  • специфічні добавки. До цієї категорії можна віднести різноманітні дипи, барвники, активатори, атрактанти. Категорія підгодовування в якій можливі абсолютно будь-які комбінації, змішання, головне не перевищувати концентрації і не завдавати шкоди рибі.

Вибір

Прикормка для лову риби грамотно підібрана, що правильно використовується принесе рибалці значний улов, і повернення додому буде тільки з позитивними та радісними емоціями.

Для вибору підгодовування потрібно враховувати безліч факторів, умов та завдань. Але узагальнено можна виділити три основні критерії вибору:

  1. Сезон риболовлі, весна, літо, осінь чи зима, завжди відрізнятимуться типом і смаками застосовуваних підгодовування.

  2. Уподобання самої риби. Кожен вид риби любить різну їжу.

  3. Тип риболовлі. Тут можна сказати, що одне і те ж підгодовування буде різним способом готуватися, наприклад, для поплавця і фідерного лову.

З огляду на ці особливості можна досягти хороших результатів риболовлі. І підгодовування для риби в цьому допоможе.

Приготування

Перше і найважливіше завдання перед приготуванням підгодовування, це зрозуміти де і кого Ви збираєтесь ловити. Від цього залежатимуть усі подальші дії, підбирання, змішування. Також необхідно придбати зручну тару та інструменти (сита, мірні ємності, лопатки) для комфортного приготування.

Для замішування підгодовування бажано використовувати воду з водоймища, на якій планується лов. Найчастіше приготування підгодовування проводяться відразу після приїзду, і поки відбуватиметься збирання снастей, встановлення табору, підгодовування якраз буде готове.

Насамперед необхідно змішувати сухі компоненти, потім у них можна додавати воду. Воду можна використовувати в чистому вигляді, а можна додавати ліквіди, ароматизатори для підвищення привабливості. Рідку складову потрібно вносити порційно, ретельно перемішуючи підгодовування, доводячи її до потрібної Вам консистенції та структури. Через 10-15 хвилин, якщо необхідно, підгодовування можна зволожити. Безпосередньо перед ловом у підгодовування можна додати компоненти тваринного походження, зернові або інші типи добавок.

Покупка

Наш магазин надає Вам найширший асортимент підгодовування та насадок. Вони завжди якісні та свіжі. З великим діапазоном цін та смаків. Наші консультанти нададуть Вам необхідну інформацію, розкажуть про типи та види підгодовування, допоможуть оформити замовлення. Купити підгодовування для риболовлі завдяки нам буде не таким складним завданням, як може здатися. Дякую, що вибираєте наш інтернет магазин slovi.com.ua. Сподіваємося, що наша допомога допоможе Вам проводити час на рибалці з чудовим настроєм.