Ліски, шнури, повідкові матеріали

Виберіть підкатегорію

0

86 грн.

На складі

..

0

105 грн.

На складі

..

0

86 грн.

На складі

..

0

392 грн.

На складі

..

Рибальські ліски, шнури, повідкові матеріали

Рибальські ліски та шнури — це невід'ємні атрибути для будь-якого лову. І іноді не всі замислюються про їхній грамотний вибір. А це може призвести до сумних наслідків, наприклад, швидкого зносу або нетримання звичних вузлів.

Ліска рибальська: різновиди за структурою

Зазначимо, що раніше при виготовленні волосіні застосовувалися тільки натуральні матеріали, такі як шовк, льон та ін. Сьогодні на піку популярності вироби із синтетики. Але це зовсім не означає, що вони гірші, адже технології не стоять на місці і волосіні пропонуються тонкі, але при цьому міцні.

Вибір волосіні в інтернет-магазині SLOVI

Придбати комплектуючі для вдалої риболовлі на даному торговому майданчику простіше простого. Встановлюємо вибірку за плавучістю, фірмою, кольором, довжиною, розмоткою, розміром, діаметром виробу — і все!

Зазначимо, що лідерами серед виробників лісок є компанії з Європи та Китаю. І орієнтуватися, звичайно, при шопінгу необхідно на певні умови лову та бажану кількість трофея.

Знайте, що монофільна волосінь не стійка до УФ-випромінювання, має середні характеристики з набухання у воді та абразивних властивостей. При цьому розтяжність виробів висока./p/gt;

Плетена волосінь має високу стійкість щодо УФ-випромінювання, але низькі параметри по абразивній частині, набухання у воді, розтяжності шнура.

Флюорокарбонова волосінь має високі характеристики щодо стійкості УФ-випромінювання, набухання у воді, абразивних параметрів та помірну розтяжність шнура.

Поводковий матеріал< /a>, вибирають, орієнтуючись на деякі параметри, які забезпечують комфортну, успішну, надійну рибалку. Подумайте заздалегідь які умови будуть при азартному спорті: дистанція лову, колір води, маса улову і т.д.