Підгодовування, бойли, ароматизатори

Виберіть підкатегорію

0

169 грн.

На складі

..

0

261 грн.

На складі

..

0

378 грн.

На складі

..

0

409 грн.

На складі

..

0

873 грн.

На складі

..

0

170 грн.

На складі

..

0

826 грн.

На складі

..

0

746 грн.

На складі

..

0

165 грн.

На складі

..

Підгодовування, бойли, ароматизатори

Звичайно, яка ж рибалка без важливих атрибутів? Пригодовування для риби - Це суміш, яка придатна для того, щоб залучити трофей. Безумовно, що підбирати такого роду активатор клювання необхідно під певні умови лову. Ну що, готові підвищити апетит у риб і принести додому справді гідний кузов?

Види якісного підживлення для риб в інтернет-магазині slovi

Безумовно, що риби харчуються по-різному і залучити їх можна по-своєму. Але сьогодні у спеціалізованих торгових точках є безліч підгодівель, у тому числі й універсальні. Ціновий сегмент також відрізняється. Якщо немає бажання морочитися з підгодовуванням самостійно, то завжди можна зазирнути на віртуальні полиці рибальських магазинів і насолодитися приємним шопінгом. Особливо, якщо ви є рибаком-початківцем, то немає сенсу виготовляти приманку з сухарів, борошна, висівок, хліба або іншого секретного інгредієнта особисто. Це більше завдання для професіоналів.

Не бажаєте займатися хенд-мейдом? Тоді найкраще перед процесом подбати про придбання готової суміші. Найчастіше вони складаються з:

  • Наповнювача. Його у складі більше половини. Основний інгредієнт - панірувальні сухарі або висівки злакові. Найефективніші варіації — з урахуванням рибної муки.
  • Сполучні компоненти. Борошно, желатин, крохмаль та ін.
  • Підсилювачі аромату, смаку. Більш дорогі підгодовування – з натуральними запахами, у бюджетних варіаціях – інгредієнти хімічного походження.
  • Активатор клювання. Добре зарекомендували себе рідкі типи. Збір риби на місці підгодовування стає швидшим. Смак може бути різним: полуниця, шоколад, аніс, часник та ін Але не варто переборщувати з відсотковим вмістом — сильні запахи можуть, навпаки, відлякати рибу.

Бойли, пеллетс, бустер для риболовлі та інші важливі моменти

Насадки на рибалку, які застосовуються для лову коропових видів риб називають бойлами. Вони можуть бути як розчинні, і нерозчинні. Розрізняють також плаваючі та тонучі варіації, круглі та циліндричні типи.

В них можуть бути БАДи, консерванти, пластифікатори, смакові добавки, харчові барвники, сполучні елементи і т.д. В основному складі - подрібнені злакові, крохмаль і т.д.

Купити бойли< /a> для риболовлі можна в інтернет-магазині SLOVI. Ну, є, безумовно, і аналоги цієї рибальської насадки - пампушка, галушка.

При виїзді на природу до водойми для азартного проведення часу не варто забувати і про спеціальний гранульований корм. Купити пеллетс для риболовлі можна також на нашому торговому майданчику. Поговоримо про нього докладніше.

Такі елементи призначаються для лову сазана, амура, форелі, товстолобика, коропа, карася та ін. Це приманка та компонент підгодовування, який допоможе зробити риболовлю успішною. І про нього дізналися нещодавно. Раніше це був корм у гранулах, яким підгодовували коропових. Але рибалки максимально винахідливі у своїй справі і якось пеллетс став компонентом підгодівельної суміші і його пробували насаджувати на http://slovi.com.ua/213-rybnaja-lovlja/4-rashodniki/32- kryuchki/">гачок.

Якщо говорити про види пеллетса, то він буває швидкорозчинним або довгограючим. Зверніть увагу на форму гранул. Циліндриками добре підгодовувати рибу, а ось кулі зручно насаджувати на гачок. Ароматизація цього корму також допоможе у процесі. Відмінно працюють полуничні, ванільні, анісові, бананові, шоколадні, конопляні смаки.

Бустер для риболовлі — це різновид бустер відрізняється густішою консистенцією (сироподібною, а значить довше тримається на насадці).

Амінокислотні добавки, рідке харчування, атрактанти, ліквіди або активатори клювання та багато інших фішок для вдалої риболовлі можна придбати в інтернет-магазині SLOVI. Звичайно, необхідно подбати про якісні рибальські снасті, правильно підібрати підгодовування і насадку, тоді хороший улов буде будь-якої пори року незалежно від водойми. І ефективні сучасні засоби, препарати, склади допоможуть вплинути на успішність справи.