Зимовий лов

Виберіть підкатегорію

0

78 грн.

На складі

..

0

79 грн.

На складі

..

0

86 грн.

На складі

..

0

414 грн.

На складі

..

0

437 грн.

На складі

Велике розчарування рибалці приносить трофейний екземпляр, що зірвався, тому на надлідній лові не об..

0

37 грн.

На складі

..

0

190 грн.

На складі

..

0

204 грн.

На складі

..

0

140 грн.

На складі

Ця досить компактна та важка модель балансиру має класичну форму та оснащена жорстким хвостом із пла..

0

321 грн.

На складі

..

Зимова риболовля: снасті

Рибалка взимку має свою чарівність. Безкрайні білі простори, хрускіт снігу під ногами, морозне повітря, що бадьорить, блешня або балансир, що пірнають таємну глибину чорної лунки. Ризик, азарт, невідомість, наполеглива праця... і в результаті - довгоочікуване клювання в вигляді кивка, що випрямляється! Це завжди, як вперше, неймовірні почуття і емоції.

Снасті для зимової риболовлі

Оскільки такий лов сильно відрізняється від літньої, то і зимові снасті мають свої особливості. Найчастіше взимку використовуються короткі легкі вудилища, що дозволяють активно грати приманкою, тонкі волосіні, непомітні для особливо обережної риби, спеціальні приманки, а взимку це блешні та балансири. З екіпірування Вам обов'язково знадобиться кригобур, щоб свердлити дірки в льоду, багор, щоб впоратися з трофеєм, зимовий ящик як органайзер і сидіння одночасно, а також безліч спеціальних пристосувань, що роблять зимовий лов комфортним і захоплюючим!

Все для зимової риболовлі купуйте у нас!

Наші консультанти - досвідчені рибалки, які завжди допоможуть Вам підібрати снасті на зимову рибалку і дадуть цінну пораду. Великий вибір різних фірм дозволить Вам знайти саме те, що Ви шукаєте! Майже всі товари для зимової риболовлі з нашого магазину ми тестуємо самі, тому ніколи не порадимо Вам неякісний товар. Оперативно доставимо по всій Україні!