Котушки

Виберіть підкатегорію

0

3 020 грн.

На складі

..

0

1 980 грн.

На складі

..

0

4 701 грн.

На складі

..

0

1 350 грн.

На складі

Ця досить велика і потужна котушка є ідеальним варіантом для лову сильної та великої риби. Шпуля, ви..

0

1 734 грн.

На складі

Своєю появою дана котушка красномовно доводить, що механізм найвищої якості в поєднанні з високоміцн..

0

1 252 грн.

На складі

Механізм цієї спеціалізованої котушки для коропового лову характеризується досить високою потужністю..

0

880 грн.

На складі

Ця фідерна котушка, оснащена системою "бейтраннер", характеризується ідеальним поєднанням ціна-якіст..

0

816 грн.

На складі

Ця класична коропова котушка обладнана алюмінієвою шпулею з переднім буртиком конічної форми та вели..

0

390 грн.

На складі

Ця котушка є бюджетним варіантом для вудилищ поплавця і застосовна майже для всіх умов лову, в т.ч. ..

0

580 грн.

На складі

Ця класична коропова котушка обладнана алюмінієвою шпулею з переднім буртиком конічної форми та вели..

0

500 грн.

На складі

Ця бюджетна котушка із заднім фрикціоном у полегшеному графітовому корпусі характеризується якісною ..

0

700 грн.

На складі

Ця надійна фідерна котушка наділена вражаючими тяговими даними, відрізняючись доступною ціною. Компа..

0

736 грн.

На складі

Ця серія легких котушок із переднім фрикціоном чудово ілюструє ідеальне поєднання високої якості та ..

Котушки рибальські

Жоден із сучасних способів лову, крім маховой вудки, не обходиться без котушки. Рибальська котушка є не тільки сховищем для волосіні, але й допомагає запобігти розриву ліски при надмірних навантаженнях завдяки фрикційному гальму.& -важливий інструмент у руках рибалки. Від неї залежить як результат риболовлі, і успішна боротьба з довгоочікуваним трофеєм. Разом з вудлищем котушка для риболовлі повинна створювати гармонійний тандем якості та надійності, особливо коли йдеться про трофейну чи морську рибалку. Тому спочатку варто приділяти увагу світовим виробникам котушок для риболовлі. У сучасній рибалці існує велика кількість напрямків, тому рибальські котушки повинні підбиратися відповідно. У нашому магазині представлені різні котушки для риболовлі, ви з легкістю можете підібрати цікаву вам модель.

Як вибрати рибальські котушки

Вибираючи котушки для риболовлі, не варто економити, адже хороша котушка не може коштувати дешево. Зверніть увагу на кількість підшипників, адже це впливає не тільки на плавність ходу, але і на термін служби, адже підшипники знімають навантаження з деталей, що труться. Хороша котушка для риболовлі повинна мати підшипник у ролику лісовкладальника, щоб знизити тертя волосіні при намотуванні. Вибираючи виріб, звертайте увагу, щоб котушка рибальська мала плавний хід, були відсутні сторонні шуми при обертанні рукояті, був справний стопор зворотного ходу і фрикціон. Як показала багаторічна практика – тримати в руках котушку для риболовлі гарної якості завжди приємно. Саме якісний товар надає надійності та почуття впевненості, що цей елемент снасті рибалки справиться відмінно з покладеним на нього завданням. Але не завжди є можливість придбання топових моделей, на нашому сайті ви знайдете і бюджетні варіанти, які при належному обігу теж принесуть хороші результати.< ряду вимог рибалки:

  1. Надійність.
  2. Якість використовуваних матеріалів.
  3. Плавність і м'якість роботи механізмів.< li>
  4. Акуратна робота з ліскою або шнуром.
  5. Ергономіка і комфорт.

для себе. Купуючи рибальську котушку варто орієнтуватися на завдання, які вона повинна виконувати, чи відповідає вона вимогам рибалки, і чи підходить її тип для ваших умов лову. Існує два основних типи рибальських котушок:

  • інерційні;
  • безінерційні.

Для того щоб задовольнити потреби та завдання рибалок, компанії-виробники рибальських котушок щороку створюють нові модифікації, застосовують нові технічні рішення. І звичайно ж виробляють рибальські котушки, які призначені для певних типів риболовлі.

Де купити котушку для риболовлі

Купити котушку гарної якості зараз можна практично в будь-якому магазині. Але в магазині slovi.com.ua зробити це буде найдоцільніше. Ми підібрали для Вас величезний асортимент якісних котушок різних виробників, і розбили за категоріями для зручності вибору. Неважливо, потрібна Вам котушка для вудки, спінінга або фідера, топових або бюджетних моделей - у нас Ви отримаєте консультацію, допомогу у виборі, знижку, а також безкоштовну доставку при замовленні від 189 гривень. Якщо є сумніви щодо тієї чи іншої обраної моделі, замовте доставку з оплатою при отриманні, і зможете здійснити покупку лише після того, як потримаєте котушку в руках. ТО за наш рахунок для топових моделей котушок протягом 2х років. На нашому сайті ви зможете купити рибальські котушки для найпоширеніших видів риболовлі, від бюджетних до найкращих варіантів. Великий вибір котушок представлений для спінінгової, фідерної, матчевийкорповий рибалок.

Віримо, що, купуючи рибальську котушку в магазині slovi.com.ua Ви отримаєте той інструмент, який допоможе здійснити задумане і подарує приємні емоції. І кожен виїзд на рибалку приноситиме яскраві враження!