Короповий лов

Виберіть підкатегорію

0

534 грн.

На складі

..

0

515 грн.

На складі

..

0

203 грн.

На складі

..

0

250 грн.

На складі

..

0

491 грн.

На складі

..

0

90 грн.

На складі

Цей набір складається з компактної годівниці, а також спеціальної прес-форми для набивання до неї. К..

0

148 грн.

На складі

..

0

200 грн.

На складі

..

Карповий лов

Карп – одна з найбільших і найсильніших прісноводних риб. Питома потужність його м'язів можна порівняти тільки з головним, але за рахунок набагато менше маси, в абсолютній силі головень в пух і прав програє «королю» річок, ставків і озер. Не можна не згадати і про сазана – дикий різновид коропа. У нашій статті ви дізнаєтеся особливості всіх цих видів і про те, які снасті для лову коропа найкращі. ;nbsp;

Кап'ятник наших днів повинен мати набір снастей на коропа – вудилища, шнури, мононитки або волосіні, котушки та інші пристосування. Це забезпечить йому максимальну ефективність риболовлі та дасть можливість зловити по-справжньому велику, трофейну рибу. Традиційні для карася або ляща снасті тут не підійдуть - вони не мають достатньої міцності і функціональності. < 7-karpovaya-lovlya/335-gotovye-povodki/">Оснастка на коропа в обов'язковому порядку включає:

  • карпове вудилище, а краще кілька;
  • силові безінерційні котушки;
  • ліска або шнур;
  • оснастка на коропа (Лідкор, повідець, грузило, гачок та ін).

саме котушки та вудлища. Шпулі коропових котушок повинні мати велику ємність, щоб можна було змотати велику кількість моноліски. Це пояснюється необхідністю робити далекі закидання при лові коропа. Вудилища на коропа мають середню довжину від 3 до 4 метрів, все залежить від бажаної дальності закидання та від обраного способу лову (з човна або з берега). Якісні коропові вудилища виробляються винятково з карбону. Їх тест складає 40 - 140 грам. Найпотужніші коропові вудилища з високим тестом використовуються для лову сазану в проточній воді. Для стоячих водойм - ставків, озер, річок, водосховищ і котлованів, буде достатньо тесту 40-60 грам. Оптимальний стрій вудилища для лову коропа - середній. -markernye/">Маркерні вудилища, про які також згадувалося вище, використовуються для обстеження місця лову (щоб дізнатися глибину і рельєф дна). Строй такого вудилища швидкий або ультрашвидкий, на кшталт джигового. Монофільна волосінь має бути відповідної якості і мати діаметр від 0,3 до 0,5 мм. Заявлене розривне навантаження шнура має бути не менше 10-12 кг, оскільки воно відрізняється від фактичного, як правило, на 20-30%. Не забувайте також про повідковий матеріал для коропової снасті. З недорогих і якісних товарів зверніть свою увагу на Kryston Merlin.

;https://slovi.com.ua/213-rybnaja-lovlja/2-udilischa/16-karpovyie/">Вудилища для коропового лову мають тест потужності, який виявляється у вазі оптимальної приманки. Виражаються значення, як правило, в унціях, одна унція = 28 грам. Для того, щоб не перевантажити коропове вудлище, слід грамотно підібрати грузило. Більшість коропових грузил має спеціальну форму, придатну для певних умов лову:

  • торпедний різновид - для закидання ліски на велику відстань;
  • лову в проточній воді; у формі груші, кулі і т.д. - для стоячих водойм. 

Також при виборі коропової снасті слід звернути увагу на тип дна і прозорість водоймища, щоб підібрати необхідне оснащення. На сучасному рибальському ринку представлено величезну різноманітність готових коропових оснасток, а також елементів з яких виконується снасть на коропа: лідкор, повідець, гачок, грузило та ін. Всі їх можна придбати і скомпонувати найбільш уловисту снасть на коропа. h3>На закінчення

Карповий лов або карпфішинг – це дуже цікаво і корисно. Але для зайняття цією справою потрібно купити коропові снасті відповідної якості. Зробити це можна на нашому сайті за лічені хвилини, замовивши необхідний товар по телефону або через форму замовлення.