Обмін та повернення

Шановні покупці! Ми звертаємо вашу увагу на той факт, що товари, придбані в інтернет -магазині slovi.com.ua, можуть обмінюватися або повернутися протягом 14 днів, не рахуючи день покупки (товари не підходили за кольором, формою, розмірами, розміром чи іншим причини і не можуть бути використані). Це право гарантує вам "закон про захист прав споживачів".

Щоб мати можливість обмінюватися або повернути товар, переконайтеся, що наступним чином:

  • Товари не працювали, його презентація, споживчі властивості збереглися, товари не мають слідів використання: подряпини, чіпси, потертості, механічні пошкодження (товари знаходяться в тому ж державі, що і під час передачі покупцеві)
  • Товари повністю обладнані і не порушуються цілісністю фірмової упаковки, всі етикетки, захисні плівки повністю зберігаються, фабричне маркування зберігається (товари знаходяться в тому ж державі, що і під час передачі покупцеві)


Щоб повернути товар, залиште заявку в менеджер в телефонному режимі.

Гроші повертаються покупцеві до банківської картки протягом 3 днів з дати отримання товару.

Якщо товари, які ви придбали в хорошій якості, але не входили в колір, форму, розміри, розмір чи інші причини і не можуть бути використані вами, покупець платить за послуги з доставки.

Будь ласка, переконайтеся, що цілісність товарів під час отримання замовлення безпосередньо у відділі кур'єрів (наприклад, нова пошта чи Джастін).