Виберіть підкатегорію
Дипи
Сучасна рибалка досить цікаве і найчастіше складне захоплення. У багатьох водоймах риба стає примхливою і для залучення її на клювання вигадують нові хитрощі та винаходи. Одним з таких елементів є дип для риболовлі. Це спеціальні ароматизатори покликані посилити або створити смак вашої наживки. Так само вони допомагають виділити наживку за смаком та ароматом серед підгодовування у точці лову. Такими добавками дипують пеллетс, бойли або живі насадки.
Смаки
Дипи застосовуються в багатьох видах лову, але найактивніше їх застосування в карпфішингу. Тут їх розроблено та створено велику кількість. Як і в підгодовуванні їх умовно можна розділити на смак. В основному це такі три групи:
- Рибно-м'ясні смаки. До них можна віднести: палтуса, черепашку, мотиля, спеції, краба, кальмара та інші.
- Фруктові, солодкі смаки. У цій категорії знаходяться популярні та добре працюючі смаки, особливо в літній період: кукурудза, ананас, лісові ягоди, полуниця, шовковиця, зливи та багато інших.
- Сполуки перших двох категорій, або так звані мікси. Тут популярними є такі поєднання: кальмар-журавлина, черепашка-слива, ананас-банан, спеції-кальмар, кукурудза-тигровий горіх та інші, на скільки вистачить фантазії та випробувань поєднань виробників.
Рибальські дипи використовуються безпосередньо на риболовлі, але бувають так само ситуації, коли доводиться опускати наживку в дип за деякий час до риболовлі, щоб у неї ввібралася достатня кількість речовин, що залучають. Щоб, через тривале перебування в дипі, приманка не набула протилежного ефекту - відлякування риби своєю сильною ароматикою. Були вигадані нутритивні дипи. Вони не мають такого концентрованого складу, є м'якшими, з натуральними компонентами. Тому досвідчені рибалки навіть рекомендують поміщати насадку на більший час у такий дип.
Нанесення дипів
Дипи випускаються у трьох основних видах:
- Рідини. Ці дипи здатні змінювати як запах, і смак приманки. В основному їх використовують з пелетсом та бойлами. Аромат підбирається в залежності від сезонних переваг риби в даній водоймі.
- Спреї. Для створення консистенції здатної легко розпорошуватися, за основу для цих дипів беруть спирт або гліцерин. Дуже зручні у використанні. Часто застосовуються у фідерному лові. Завдяки такому способу нанесення можна швидко і оперативно надати бажаний смак наживці.
- Сухі суміші. Ароматизатори цього типу додаються в підгодовування, і завдяки своєму, більш концентрованому складу, допомагають зробити підгодовування насиченішим і смачнішим, надають яскраво вираженого аромату.
Компоненти для дипів
Незважаючи на величезну кількість виробників та розробників дипів, всі вони застосовують однакові інгредієнти та компоненти. Вони найкраще зарекомендували себе за довгі роки лову та приманювання риби. Зупинимося на деяких із них:
- CSL – застосовуються в більш дешевих категоріях дипів, досить популярна добавка також завдяки своїй натуральності. Т.к. CSL – це кукурудзяний екстракт, миттєво розчиняється у воді та приваблює рибу. Легко вбирається в підгодовування. Показує відмінні результати як у холодній воді, так і влітку.
- Minamino – популярна складова нутритивних дипів. Має солодкий смак і великий період дії. Може застосовуватись з будь-якими бойлами. Температура води для цієї добавки так само не відіграє особливої ролі, буде результативною і влітку і в холодні сезони.
- L-030 - рибний протеїн. Досить часто додається до рибальського дипу так званий фішмил. Прекрасно показує себе спільно з Minamino як для виробництва бойлів, так і для виробництва дипів.
Покупка дипів
У нашому рибальському інтернет магазині slovi.com.ua Ви можете купити дипи для риболовлі в Україні. Їх асортимент та різноманітність задовольнить будь-якого рибалки. Ви зможете вибрати собі дип як під підгодовувальну програму, так і під плановані експерименти. Любителі фідерного лову оцінять спреї з усілякими смаками від великої кількості як українських, так і закордонних виробників.