Нахлистові

Нахлистові мушки

Мушки для нахлиста - плаваюча приманка для лову з поверхні води, що емітує комаху, що впала у воду. Всі нахлистові мушки - це штучні приманки, які повністю повторюють копії комах.

Цей вид лову набирає все більшої популярності серед сучасних рибалок. У виробництві використовуються як синтетичні, так і натуральні матеріали, часто вони в'яжуться в ручну або виготовляються спеціалізованими виробниками.

Мушки для нахлиста повинні відповідати певним стандартам: бути легкими, добре триматися на поверхні води, тому у виробництві використовуються полегшені матеріали, і головне, бути помітними - основне завдання мушок для нахлиста.

Комахи - легкий видобуток для голодної риби, тому нахлистові мухи - особливий уловистий вид приманки, на який із задоволенням клює риба. Існує велика кількість різноманітних видів мушок для нахлиста: жучки, бабки, мушки, коники, мурашки.

Розмір нахлистових мушок невеликий, що емітує тіло комахи. Розрізняють:

- сухі мушки (триматися на поверхні води);

- мокрі мухи для нахлиста (опускаються під воду);

Популярністю у рибалок користуються снасті для нахлиста (дуже уловистий вид снастей для лову різних риб) з високоякісних, міцних матеріалів які прослужать довше за снасті, виготовлені "народними умільцями".

Купити мушки для нахлиста, снасті або готові набори з різноманітних мушок Ви зможете у нас на сайті, просто зробивши замовлення.

Асортимент величезний, всі за доступною ціною, продаються поштучно або наборами. Нахлистові набори - гарний вибір для рибалок-новачків! Більшість хижих риб ласі на мушки, тому краще у своєму арсеналі мати кілька наборів мушок, успіх та гарний настрій під час риболовлі гарантовані!

У цій категорії немає товарів.