Блешні

Виберіть підкатегорію

0

115 грн.

На складі

..

0

108 грн.

На складі

..

0

117 грн.

На складі

..

0

112 грн.

На складі

..

0

136 грн.

На складі

..

0

149 грн.

На складі

..

0

105 грн.

На складі

..

Кручу, верчу, заманити хочу

Блешня для риболовлі – один з різновидів штучних приманок, які активно використовуються рибалками для лову річкових хижаків. Уявляють собою пластинку металеву з кількома гачками. Виготовляються вони з латунієвого, бронзового, алюмінієвого сплаву, нержавіючої сталі, міді, і навіть пластмасового матеріалу. Потім покриваються нікелем, хромом, емаллю, сріблом, іноді навіть золотим напиленням.

Як застосовуються блешні

Для прозорої води найкраще купити блешню з емальованим покриттям. Вона не даватиме жодних відблисків на поверхні. У таких блешні іноді один бік покривають червоною фарбою, щоб створити імітацію пораненої рибини. Блешні з іншим покриттям використовують у брудній та каламутній воді. Крім цього, вони використовуються для лову взимку та лову влітку. Взимку така блешня опускається в лунку і ритмічно смикається. Літні блешні мають більше видів, вони бувають   com.ua/143-vraschayuschiesya">вертаються, девон та спиннербейти. <.p>

Що ви знайдете у нас

На сторінках магазину є достатня кількість виробників, серед яких можна знайти все, що потрібно для рибальства, адже блешня, купити яку дуже просто, є однією з кращих приманок (штучних) навіть для дрімучого хижака.

Щоб купити блешні, необхідно залишити заявку або набрати номер. Наші фахівці-рибалки не тільки допоможуть визначитися та підкажуть, але й протестують товар, а також запропонують систему знижок, бонусів та акцій, щоб Ви залишилися задоволені.