М'які приманки

Виберіть підкатегорію

0

64 грн.

На складі

..

0

208 грн.

На складі

..

0

15 грн.

На складі

..

0

360 грн.

На складі

..

0

71 грн.

На складі

..

0

177 грн.

На складі

..

0

324 грн.

На складі

..

0

56 грн.

На складі

..

М'які рибальські приманки

Рибалка — як багато в цьому слові насолоди і приємних думок про неспішне, розслаблююче проведення часу. Але це тільки збоку здається, що все просто і легко. Підготовка до дійства має бути ґрунтовною.

Добре, коли не треба заздалегідь копати черв'яка, ловити комах або інших живностей. Все можна зробити набагато простіше! М'які рибальські приманки - це справжнє захоплення рибалок! До речі, і рибам такі фішки теж припадають до смаку.

Силіконова приманка: особливості

Часто м'які приманки називають силіконовими. І це говорить про матеріал, з якого вони виготовлені. Крім цього вироби можуть бути виконані з м'якої гуми або пластику, поролону або інших матеріалів, які імітують природні, справжні, живі приманки.

При цьому форма їх також може відрізнятися: від комах до плазунів, від членистоногих до казкових істот, яких у природі просто не знайдеш.

З якого б матеріалу не була виготовлена приманка, і якою б формою вона не мала - виробник переслідує лише одну мету - викликати бажання у риби атакувати наживку! Яскраві, барвисті, рухливі м'які силіконові приманки є у величезному асортименті у спеціалізованих торгових точках. <

Поговоримо про види м'яких приманок

Незважаючи на те, що такі наживки можуть бути як активними, так і пасивними, їх можна умовно розділити на основні групи:

1. Активатор клювання. Ця феромонна наживка. Вона здатна максимально активно заманити видобуток на гачок. Працює чудово як у холодній, так і в теплій воді.

2. Прилади з підвищеною чутливістю. Перед тим, як розпочати роботу з цими виробами, варто попередньо ознайомитися з особливостями. Більше підходять для досвідченіших рибалок.

3. Приманки феромонного типу. Стимулюють почуття голоду, приманюють риб, викликають зграйний рефлекс. А це означає, що рибалка має чудову можливість привести додому небувалий улов.

Віброхвости, твістери, черв'яки, спеціальні — варіацій безліч.

Купити м'які приманки для спінінга можна і у формі пуголовків, п'явок, рачків, жаб та ін.

Як правильно вибрати м'яку приманку

Отже, це питання не менш важливе для рибалки, ніж різноманітний асортимент та наявність наживок у торгових точках.

Звичайно, вибір варто здійснювати на підставі наступних критеріїв:

  • надійність підсічки;
  • міцність утримання клювання;
  • легкість вилучення наживки з пащі риби;
  • відсутність травмонебезпечних моментів для трофею;
  • привабливість для риб.

Звичайно, при шопінгу варто враховувати і той момент, яку рибу ви збираєтеся ловити. Безумовно, що віброхвіст на щуку (або для інших великих хижих риб) має бути великим, привабливим, значущим.

При цьому, враховуючи відмінний слух у риб, можна віддати перевагу і акустичним наживкам, які добре приманюють будь-яку рибу незалежно від її класу, розміру та ін.

Як і раніше важливим моментом залишається підсвічування та запах наживки. Купити їстівні приманки - відмінний варіант, який також може принести непоганий лов. <

Загалом, з нашим торговим майданчиком у вас не залишиться шансів прийти з рибалки з порожніми руками. Широкий асортиментний продукції, професійні консультації менеджерів, оперативна доставка, а також приємні знижки ви отримаєте співпрацюючи з нами. Раді подарувати вам щастя незабутньої риболовлі, яка не завдає зайвих проблем, клопоту та труднощів!