Спінінги

Виберіть підкатегорію

0

2 026 грн.

На складі

..

0

3 560 грн.

На складі

..

0

2 330 грн.

На складі

..

0

10 480 грн.

На складі

..

0

11 640 грн.

На складі

..

0

3 340 грн.

На складі

..

0

26 660 грн.

На складі

Спиннинг G.Loomis Conquest Spin Jig  - это 4 модели замечательных одночастных.....

0

3 755 грн.

На складі

..

0

1 950 грн.

На складі

..

0

2 710 грн.

На складі

..

0

10 910 грн.

На складі

..

0

5 040 грн.

На складі

..

0

5 880 грн.

На складі

..

0

12 560 грн.

На складі

..

Вибір спінінга. Строй

Спінінгове вудилище є найважливішою деталлю арсеналу риболова-спінінгіста. Саме удилищем визначається асортимент застосовуваних приманок, стиль лову, характер локації лову та перспективний видобуток. Купити спінінг буде простіше, якщо рибалок має уявлення, в яких умовах рибалити і на яку рибу розраховує. Модний зараз твіччінг - ривкова проводка воблерів - передбачає спінінг швидкого чи надшвидкого ладу, тоді як прихильники заліза - коливань і вертушок - використовують вудилища середньо швидкого ладу. Любителі ультралайтового лову воліють спінінг купити середнього ладу або навіть повільний - таким прутиком можна далі закинути навіть однограмову приманку. Що стосується довжини вудилища, то основні правила при виборі спінінга такі: якщо лов ведеться з човна, звертайте увагу на те, щоб вудилище не було довгим - 1.9-2.1 метра буде цілком достатньо, щоб впевнено поводитися з рибою і не переживати за перевищення критичного кута. при взятті риби рукою або в подсак. При береговому лові можна орудувати палицею довжиною 2.7 м - їй буде зручно керувати приманкою при закиданні, добре контролювати рибу, особливо в закоряженому місці, та й дальність закидання зростає. Однак якщо берег заросли чагарником і очеретом, довгим спінінгом буде незручно працювати - тут оптимальний варіант - 2.1-2.4 метра.

Які спінінги купити? Тест спінінга. Матеріали

Спінінгові вудилища різняться за тестом, тобто. у вазі закидаються приманок. Зазвичай тест вказується в проміжку між мінімальною та максимальною вагою приманок, якими може звертатися дана модель спінінга, наприклад, 7-21 грам. Легші приманки складно буде закинути далеко, або їх проводку Ви не відчуватимете, а перевищення тіста за верхнім значенням може призвести до поломки. Що стосується матеріалів, з яких виробляють спінінги, можна назвати три основні - це скло (скловолокно, fiberglass), графіт (вугілля, carbon), композит. Спінінг з фібергласу відрізняється невисокою ціною, він не боїться ударів (при закиданні про гілки, наприклад) або падінь, відмінний варіант для рибалок-початківців. Карбоновий спінінг набагато дорожчий, але його ціна цілком себе виправдовує - інформативність, яку має спінінг з вуглеволокна, не притаманна ніяким іншим матеріалам. Кожен дотик приманкою травинки, або дотик обережної риби, передається Вам в руку, і не потрібно мати велику фантазію, щоб зрозуміти, що відбувається під водою. Цей матеріал легкий, і вага всього спінінга може не перевищувати 60 грамів (в УЛ-моделях). Крім того, ідеального швидкого ладу можна досягти лише на бланках із вуглетканини. Неймовірна прогність на згинання дозволяє закрутити карбоновий спінінг мало не в кільце і зберегти його цілісність. Але цей матеріал вимагає дбайливого використання - недовгий удар об гілку дерева може викликати появу мікротріщин і наступне потужне підсікання призведе до фатальних наслідків. Композитні спінінги зазвичай поєднують у собі якості скляних та карбонових спінінгів. Вони помітно дешевші за вугілля, не вимагають дбайливого відношення, міцні на вигин і дуже естетичні. Насамкінець зробимо пораду: звичайно, хочеться мати більш дорогу та якісну снасть. Але приходити до цього слід поступово. Новачок у спінінговому лові навряд чи оцінить переваги дорогої карбонової палиці, так що купуйте спінінг, ціна на який не підірве Ваш сімейний бюджет. Купити спінінг недорого, до речі, можна у нас!

Кілька причин купити спінінг в інтернет магазині Slovi.com.ua

Ми підібрали для Вас великий асортимент спінінгів для будь-яких умов. Якщо Ви не впевнені, які вудилища спінінгів купити, наші консультанти - практикуючі затяті рибалки, допоможуть зробити об'єктивний вибір. Хочете купити спінінг в Україні? Доставка буде здійснена в найкоротші терміни, будь-якою службою доставки в будь-який куточок нашої країни та за її межі. Наявність власного складу, а також співпраця з провідними постачальниками та представниками дозволяють надавати Вам тільки якісну перевірену продукцію. Усі спінінги ми перевіряємо перед відправкою та надійно упаковуємо для пересилання. Можлива оплата після отримання замовлення.