Спінінгові

Виберіть підкатегорію

0

2 589 грн.

На складі

..

0

3 913 грн.

На складі

..

0

3 956 грн.

На складі

..

0

2 380 грн.

На складі

..

0

1 980 грн.

На складі

..

0

1 920 грн.

На складі

..

0

1 150 грн.

На складі

..

0

1 760 грн.

На складі

..

0

984 грн.

На складі

..

0

2 180 грн.

На складі

..

0

2 420 грн.

На складі

..

0

1 310 грн.

На складі

..

0

1 560 грн.

На складі

..

0

3 010 грн.

На складі

..

0

1 000 грн.

На складі

..

0

3 790 грн.

На складі

..

0

3 240 грн.

На складі

..

0

11 450 грн.

На складі

..

0

19 620 грн.

На складі

..

Спінінгові котушки

На сьогоднішній день вибір безінерційних котушок для спінінга дуже великий. Тільки виробників існують сотні, і кожен із них пропонує близько кількох десятків різних моделей котушок на спінінг. Зовнішньо між сучасними котушками на спінінг відмінностей дуже мало, але вартість може змінюватися для різних моделей та виробників у 10 і навіть у 20 разів. Звідки така різниця у ціні? - Давайте розбиратися.

Всі котушки здаються схожими між собою лише на побіжний погляд, насправді різниця полягає в якості матеріалів, якості складання, міцності, точності налаштувань фрикційного гальма, застосуванні нових технологій і так далі. Всі ці елементи мають прямий вплив на зручність і довговічність використання котушки.

Як ви вже зрозуміли, купити котушку для спінінга складніше, ніж саме вудлище. Адже котушка спінінгова набагато складніше з технічного погляду, ніж вудилище. Основний принцип, якому потрібно слідувати при виборі котушки, це "спочатку потрібно купити вудилище, а потім купити спінінгову котушку під нього, а не навпаки". При цьому необхідно враховувати метод лову, вага і різновид риби. Але ми будемо відштовхуватися від того, що ви вже придбали відповідне вудилище, і вам залишилося тільки купити котушку на спінінг. Котушка на спінінг з кожним роком удосконалюється виробниками з тією метою, щоб зробити її легшим. При цьому міцність та довговічність механізму, як показує практика, лише зростає. Таке технологічне рішення прийнято не просто, оскільки, чим менше маса котушки (в розумних межах), тим більше задоволення ви отримаєте від риболовлі, тому що ваша рука не втомлюватиметься. При цьому потрібно, щоб котушка виступала достатньою противагою вудлищу – це складно пояснити, і просто треба відчути на собі. Усереднено - маса котушки повинна бути в 2 рази більша, ніж маса вудлища, з відхиленням 20-30 г./p> Будь-яка котушка має розмір, який позначають цифрами 500, 1000, 2000 і т.д. Але проблема - розміри котушок все ще не узгоджені між виробниками. А тому, візуально оглянувши наживо 2 котушки 500-го розміру, можна помітити суттєву різницю в їхньому розмірі. Останнім часом, щоправда, багато виробників взяли за стандарт для себе котушки компанії Shimano. При виборі спінінгової котушки в першу чергу потрібно звертати увагу на її довжину і тест, який повинен бути більше, ніж тест шнура. Основні матеріали, що використовуються при виробництві котушок - пластик та сталь. У свою чергу буває безліч видів пластику, які відрізняються між собою міцністю і стійкістю до зносу. Сталь котушок теж буває різною, так як в основному при виробництві котушок використовують сплави різних металів у різному співвідношенні. Наприклад, корпус котушки може бути алюмінієвим, шпуля з титану, шестерні з металу з бронзою і так далі. Як правило, котушка є з'єднанням металевих та пластикових елементів, але зустрічаються як повністю металеві, так і повністю пластикові котушки. Останні (повністю пластикові) спінінгові котушки купувати не рекомендується, тому що їх якість дуже сумнівна. Якщо ви не обмежені у бюджеті, зверніть увагу на котушки, виконані з вуглепластику, адже це дуже легкий та водночас міцний матеріал. Втім, легкі сплави металів також показують себе гідно. Скільки підшипників має бути на котушці для спінінга? Підшипники – це незамінна деталь у конструкції будь-якої безінерційної котушки, від того, наскільки вони якісні, залежатиме довговічність та працездатність виробу. Потрібно зауважити, що велика кількість підшипників не говорить про якість котушки, і, як правило, є лише елементом маркетингу, переслідуючи ілюзорну «конкурентну перевагу». Оптимальним же вважається, коли в механізмі котушці знаходиться 4-6 підшипників. Фрикційне гальмо

Фрикційне гальмо - Це такий елемент котушки для спінінга, який в автоматичному режимі відпускає волосінь при сильних ривках риби, щоб зберегти снасть цілістю. Хороший фрикціон має високу точність налаштувань фіксації, а також плавною і рівномірною відпусткою волосіні, без ривків. Більш того, сучасні фрикціони часто оснащують антиблокувальною системою, яка відпускає волосінь на сильних ривках навіть у тому випадку, якщо рибалок затягнув гальмо на максимум або забув налаштувати його перед черговою рибалкою. Існує як передній, і задній фрикцион. Особливих відмінностей між обома видами механізму немає, але точно налаштовувати все-таки зручніше переднє фрикційне гальмо. Та й звикнувши до одного виду фрикціону, надалі вам буде складно переключитися на інший. < Яку спінінгову котушку вибрати?

Якщо ви поки що новачок у лові на спінінг і не знаєте, яку котушку для спінінга вибрати, зверніть увагу на JAXON MANGAN RDT. Вона має невисоку ціну, при цьому її можливостей достатньо для упіймання риби дрібного та середнього розміру. Якщо ж ви професіонал риболовлі і вам потрібно щось потужніше та прогресивніше, радимо вам звернути на наднадійну та функціональну модель Shimano BIOMASTER 11BIO2500.