Балансири

Балансир: уловиста приманка для зимового хижака

Лов на балансири бере свій початок у холодній Скандинавії. У нас інтерес до цієї приманки масово стали виявляти порівняно недавно, лише 10-15 років тому. І відразу ж балансири міцно осіли в коробках наших рибалок завдяки простоті, азарту та уловистості. Достатньо купити балансир, вирушити на водойму, де є окунь, і Ви точно залишитеся з уловом!

Балансири: нескінченна гра
Багато галасу свого часу наробили балансири Рапали. Виробник цих приманок стверджував, що правильну гру мають саме балансири Rapala, які при помаху описують подвійну петлю, що нагадує знак "безкінечність". Ці приманки виявилися дуже уловистими. Втім, і недорогі балансири Джексон (Jaxon) або балансири Lucky John, а також інші показують відмінні результати. Перш ніж балансири купити, двома словами розберемо метод лову. Основна гра балансиром - це помах вудлищем з наступною паузою, ворушіння біля дна або постукування по дну, хвилеподібне хитання в товщі води. Нюанси проводки Вам підкаже сама риба!

Купити балансир Рапала чи купити балансири для зимової риболовлі інших виробників – вирішувати Вам та Вашому гаманцю. Ми лише допоможемо підібрати уловистий колір та швидко доставимо замовлення по всій Україні!