Бойли нейтральної плавучості wafters Squid (кальмар)

Бойли нейтральної плавучості wafters Squid (кальмар)

  • Модель: w578
На складі

На складі 120
120 грн.
14 дней на возврат,
100% возмещение денег
согласно законодательству
Бесплатная доставка при заказе от 1000 гривен
и предоплате
Только оригинальные
и качественные товары
известных брендов
Бойли нейтральної плавучості wafters Squid (кальмар)
Збалансовані бойли (нейтральна плавучість, wafters) - спеціальний вид насадочних бойлів, які заслужено завоювали останнім часом велику популярність у рибалок. А популярність вони здобули завдяки тому, що забезпечують дуже хороші результати при лові коропа на м'якому дні, мулі та в періоди слабкої активності риби, а також у холодній воді — рано навесні або пізно восени.


Нейтральна плавучість бойла сприяє тому. щоб риба легше і швидше всмоктувала Вашу насадку. Ще такий вид бойлів успішно застосовують і при лові влітку, в теплій воді, і особливо, в умовах жорсткого рибальського пресингу, на водоймищах з великою кількістю рибалок та на рибальських змаганнях, коли риба особливо обережно бере вашу насадку. При виготовленні збалансованих бойлів World4Carp використовуються яскраві кольори, що робить їх більш помітними у різних умовах лову. В якості ароматів підбиралися найбільш актуальні і улюблені рибалки.


Бойли нейтральної плавучості World4Carp виготовлені у формі дамбеллів (dambells). За щільністю вони трохи легші за воду, але при цьому не піднімають гачок від дна. Завдяки цій властивості можна зробити привабливу для коропа презентацію вашої насадки.


Вафтерси успішно працюють як самодостатня насадка, так і в поєднанні з донними бойлами.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Угода користувача і згоден з вимогами