Бойли плаваючі Hemp & Peas (конопля-горох) 12,0 мм

Бойли плаваючі Hemp & Peas (конопля-горох) 12,0 мм

  • Модель: w587-12
На складі

На складі 130
130 грн.
14 дней на возврат,
100% возмещение денег
согласно законодательству
Бесплатная доставка при заказе от 1000 гривен
и предоплате
Только оригинальные
и качественные товары
известных брендов
Бойли плаваючі Hemp & Peas (конопля-горох)


Приваблива приманка, що має неперевершену плавучість. Бойли мають насичений аромат губчасту структуру з додаванням атрактантів та стимуляторів апетиту. Бойли мають подвійний яскравий колір, що добре виділяється на фоні дна. Відмінно зарекомендували себе на диких водоймах та водоймах, де риба віддає перевагу природному корму у вигляді гороху, коноплі та кукурудзи. Максимально повно бойли з цим ароматом розкривають свій потенціал у теплі місяці року. Однак через комбінацію флуорожелтого і яскраво ціленого можуть використовуватися і в холодній воді. Маючи губчасту структуру їх можна використовувати як самостійну приманку, так і в комбінації з вареними бойлами або насадковим пеллетсом.
Бойли Pop-up нашої лінійки виготовлені з високоякісного білкового міксу з обов'язковим включенням відомого підсолоджувача (NHDC), та додатково посилені аттрактивними компонентами. Вони мають поруч воістину необхідних характеристик, комбінація яких забезпечує стійкий харчовий сигнал:


Підвищена плавучість. Базовий мікс зібраний таким чином, що поп-ап не втрачає свої первісні показники плавучості навіть після закінчення 3-х діб перебування у воді. квітів надають максимальної візуалізації бойлу, незалежно від ступеня прозорості води та зовнішніх погодних умов.Комбінована ароматика.

У бойлах лінійки задіяні не тільки найуспішніші аромати від всесвітньо відомих виробників, але й підібрані їх робочі комбінації. Таким чином, на органи сприйняття риби діють одночасно кілька подразників, що в рази збільшує ймовірність клювання.


!!! Бойли відмінно підходять для класичного донного лову коропа, а так само флет фідера. Смак: Hemp & Peas (конопля-горох) Діаметр: 10 / 12 мм .
Кількість: 45 / 30 шт.
Загальні
Діаметр бойла
12,0 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Угода користувача і згоден з вимогами