Бойли плаваючі Krill (криль) 10,0 мм

Бойли плаваючі Krill (криль) 10,0 мм

  • Модель: w520-10
На складі

На складі 130
130 грн.
14 дней на возврат,
100% возмещение денег
согласно законодательству
Бесплатная доставка при заказе от 1000 гривен
и предоплате
Только оригинальные
и качественные товары
известных брендов
Бойли плаваючі Krill (криль)


Приваблива приманка, що має неперевершену плавучість. Бойли мають насичений аромат губчасту структуру з додаванням атрактантів та стимуляторів апетиту. Плаваючі бойли мають пастельний відтінок рожевого кольору, за рахунок чого асоціюється з природним кормом. Відмінно зарекомендували себе в умовах пресингу на спортивних водоймищах. Підходять для використання протягом усього року. Маючи губчасту структуру їх можна використовувати як самостійну приманку, так і в комбінації з вареними бойлами або насадковим пелетсом.

>
Бойли Pop-up нашої лінійки виготовлені з високоякісного білкового міксу з обов'язковим включенням відомого підсолоджувача (NHDC) та додатково посилені аттрактивними компонентами. Вони мають поруч воістину необхідних характеристик, комбінація яких забезпечує стійкий харчовий сигнал:


Підвищена плавучість. Базовий мікс зібраний таким чином, що поп-ап не втрачає свої первісні показники плавучості навіть після закінчення 3-х діб перебування у воді. дні та асоціюється у риби з природним кормом.
Аароматика.

У бойлах лінійки задіяні не лише найуспішніші аромати від всесвітньо відомих виробників, а й підібрані їхні робочі комбінації. Таким чином, на органи сприйняття риби діють одночасно кілька подразників, що в рази збільшує ймовірність клювання. Набір цих характеристик відмінно провокує рибу на клювання і допоможе досягти вагомих результатів навіть у водоймах з дуже низькою щільністю риби або в складних погодних умовах лову, при низькій активності риби.


Смак: Krill (Криль).
Діаметр: 10 / 12 мм.
/> Кількість: 45 / 30 шт.
Загальні
Діаметр бойла
10,0 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Угода користувача і згоден з вимогами