Бойли плаваючі Multicolor (багатокольорові) 8,0 мм

Бойли плаваючі Multicolor (багатокольорові) 8,0 мм

  • Модель: w588-8
На складі

На складі 130
130 грн.
14 дней на возврат,
100% возмещение денег
согласно законодательству
Бесплатная доставка при заказе от 1000 гривен
и предоплате
Только оригинальные
и качественные товары
известных брендов
Як відомо, колір відіграє величезну роль у презентації насадки. Для створення потрібної Вам комбінації ми зібрали в одній баночці найробітніші кольори бойлів:

Білий
Рожевий
Жовтий
Помаранчевий
Червоний
Це дозволить підібрати насадку того кольору, яка дозволить підібрати насадку того кольору. найкраще приваблює рибу саме зараз. При виготовленні поп ап бойлів multicolor не використовувалися ароматизатори, тому бойли мають легкий запах базового міксу з нотами протеїнів.
Ця якість бойлів дозволяє за необхідності використовувати будь-який дип або бустер для надання потрібного аромату. За рахунок губчастої структури бойл здатний легко ввібрати ароматовану рідину і протягом довгого часу віддавати аромат у воді, тим самим ще більше пріввлекать рибу.

Ці чудові маленькі плаваючі бойли чудово працюють як одиночна насадка, в парі з міні-поп-апом іншого кольору або як яскрава підсадка зверху бойла з високою харчовою цінністю. Одним словом, ці поп-апи дають Вам широке розмаїття для ідеальної презентації Вашої насадки.
Ці плаваючі бойли також відмінно підійдуть для балансування інших насадок, створюючи насадку нейтральної плавучості або насадки, що повільно тонуть - це наддійова тактика, яка дивовижно працює як на найбільш запресованих водоймах з трофейною рибою, так і на популярних платних ставках. Приваблива приманка, що має неперевершену плавучість. Бойли мають природний аромат базового міксу з додаванням стимуляторів апетиту. Бойли мають 5 різних кольорів для максимальної комбінаторики. Маючи губчасту структуру їх можна використовувати як самостійну приманку, так і в комбінації з вареними бойлами або насадковим пелетсом. Бойли Pop-up нашої лінійки виготовлені з високоякісного білкового міксу з обов'язковим включенням відомого підсолоджувача (NHDC), і додатково аттрактивними компонентами. Вони мають поряд необхідних характеристик, комбінація яких забезпечує стійкий харчовий сигнал.

! !! Бойли відмінно підходять для класичного донного лову коропа, а також флет фідераКолір: Multicolor (червоний, жовтий, помаранчевий, білий, рожевий)
Діаметр: 8 / 10 мм.
Кількість: 75 / 45 шт.
Набір цих характеристик відмінно провокує рибу на клювання і допоможе досягти вагомих результатів навіть у водоймах з дуже низькою щільністю риби або у складних погодних умовах лову, за низької активності риби.
Загальні
Діаметр бойла
8,0 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Угода користувача і згоден з вимогами