Бойли, що плавають Spicy Crab (спеції краб) 12,0 мм

Бойли, що плавають Spicy Crab (спеції краб) 12,0 мм

  • Модель: w519-12
На складі

На складі 130
130 грн.
14 дней на возврат,
100% возмещение денег
согласно законодательству
Бесплатная доставка при заказе от 1000 гривен
и предоплате
Только оригинальные
и качественные товары
известных брендов
Бойли плаваючі Spicy Crab (Краб зі спеціями)

Цей бойл створювався для дуже важких умов лову (умов змагань, пресингу, надзвичайно низької активності риби). Успішний аромат "краб" від CC Moore, який вважається перевіреною класикою, був посилений ароматом "пряних спецій", також від CC Moore. Це дозволило внести в бойл чудовий подразник, який сам собою малоефективний. А не строкаті кольори бойла асоціюються з природним кормом у риби. />
Бойли Pop-up нашої лінійки виготовлені з високоякісного білкового міксу з обов'язковим включенням відомого підсолоджувача (NHDC), та додатково посилені аттрактивними компонентами. Вони мають поряд воістину необхідних характеристик, комбінація яких забезпечує насадці відмінну візуалізацію та стійкий харчовий сигнал: Підвищена плавучість.

Базовий мікс зібраний таким чином, що поп-ап не втрачає своїх первісних показників плавучості навіть після закінчення 3-х діб перебування у воді.>
Яскравість і контрастність.

Флюопегменти та поєднання контрастних кольорів надають максимальну візуалізацію бойлу, незалежно від ступеня прозорості води та зовнішніх погодних умов.


< br />
Комбінована ароматика.

У бойлах лінійки задіяні не лише найуспішніші аромати від всесвітньо відомих виробників, а й підібрані їхні робочі комбінації. Таким чином, на органи сприйняття риби діють одночасно кілька подразників, що в рази збільшує ймовірність клювання. Набір цих характеристик відмінно провокує рибу на клювання і допоможе досягти вагомих результатів навіть у водоймах з дуже низькою щільністю риби або у складних погодних умовах лову, при низькій активності риби.


Смак: Краб зі спеціями.
Діаметр: 10 / 12 мм.
Кількість: 45 / 30 шт.
Загальні
Діаметр бойла
12,0 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Угода користувача і згоден з вимогами