Бойли плаваючі Strawberry & Milk (полуниця молоко) 12,0 мм

Бойли плаваючі Strawberry & Milk (полуниця молоко) 12,0 мм

  • Модель: w518-12
На складі

На складі 130
130 грн.
14 дней на возврат,
100% возмещение денег
согласно законодательству
Бесплатная доставка при заказе от 1000 гривен
и предоплате
Только оригинальные
и качественные товары
известных брендов
Бойли плаваючі Strawberry & Milk (Полуниця з молоком)

Цей бойл має відносно нову комбінацію ароматів. Комбінація створена з відомого всім аромату "полуниці" від CC Moore та доповнена ароматом "парного молока" від Hertz. Бойл вразив нас своєю уловистістю теплою водою. В умовах активної риби з ним можна підтримувати дуже високий темп клювань.
Бойли Pop-up нашої лінійки виготовлені з високоякісного білкового міксу. з обов'язковим включенням відомого підсолоджувача (NHDC), та додатково посилені аттрактивними компонентами. Вони мають поряд воістину необхідних характеристик, комбінація яких забезпечує насадці відмінну візуалізацію та стійкий харчовий сигнал: Підвищена плавучість.

Базовий мікс зібраний таким чином, що поп-ап не втрачає своїх первісних показників плавучості навіть після закінчення 3-х діб перебування у воді.>
Яскравість і контрастність.

Флюопегменти та поєднання контрастних кольорів надають максимальну візуалізацію бойлу, незалежно від ступеня прозорості води та зовнішніх погодних умов.


< br />
Комбінована ароматика.

У бойлах лінійки задіяні не лише найуспішніші аромати від всесвітньо відомих виробників, а й підібрані їхні робочі комбінації. Таким чином, на органи сприйняття риби діють одночасно кілька подразників, що в рази збільшує ймовірність клювання. Набір цих характеристик відмінно провокує рибу на клювання і допоможе досягти вагомих результатів навіть у водоймах з дуже низькою щільністю риби або в складних погодних умовах лову, при низькій активності риби.


Смак: Полуниця з молоком.
Діаметр: 10 / 12 мм .
Кількість: 45 / 30 шт.

Загальні
Діаметр бойла
12,0 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Угода користувача і згоден з вимогами