Ліквід меляса бурякова для риболовлі (molasses), 500 ml

Ліквід меляса бурякова для риболовлі (molasses), 500 ml

  • Модель: w583
На складі

На складі 75
75 грн.
14 дней на возврат,
100% возмещение денег
согласно законодательству
Бесплатная доставка при заказе от 1000 гривен
и предоплате
Только оригинальные
и качественные товары
известных брендов
Ліквід меляса бурякова для риболовлі (molasses), 500 ml Меласса - це рідина, одержувана в процесі цукробурякового виробництва. По суті, вона є побічним продуктом, але її активно застосовують при виробництві дріжджів для випікання хліба, при випуску харчових кислот як кормової добавки для худоби. Непрозора, колір темно-бурий, солодка, із трохи гірким присмаком, у воді розчиняється повністю. Крім того, меляса важча за воду, що є однією з головних її механічних властивостей у підгодовуванні.


Меляса активно застосовується в підгодівельних сумішах через три важливі її властивості: Зміна механіки підгодівельної суміші, яка замішана на мелясі, відносно іншої ;
Яскраво виражений послаблюючий ефект, який меляса чинить на травлення риби, не дозволяючи їй насичуватися; Наявність у мелясі бетаїну, який є стимулятором травлення у риби.

500 мл
Не розчиняє ПВА матеріали< br /> Меласса для риболовлі вперше почала використовуватись у країнах Європи. Тут вона має приблизно 30-річну історію. Поступово вона стала найкращою приманкою при лові риби. Сама ж галузь виграла від використання меляси виключно через її склад та кількість цінних речовин. З її допомогою можна впливати на поведінку риб в їхньому середовищі. Основна частина меляси створена з вуглеводів і амідів. Ці компоненти дозволяють отримувати велику кількість енергії з будь-якого продукту, при використанні їх для будь-якої істоти на планеті. Дослідження вчених доводять, що без необхідного вмісту вищезгаданих речовин, в організмі перестають спрацьовувати такі важливі процеси, як обмін енергії та метаболізм. Десять відсотків меляси складається із золи. А цей елемент використовується як проносне для риб та інших живих організмів. У будь-якому випадку патока вважається одним із найкращих енергетиків у світі. Після того, як він буде використаний на риболовлі, риба отримує приплив сили, а також з'являється великий апетит. в організмі перестають спрацьовувати такі важливі процеси, як обмін енергії та метаболізм. Десять відсотків меляси складається із золи. А цей елемент використовується як проносне для риб та інших живих організмів. У будь-якому випадку патока вважається одним із найкращих енергетиків у світі. Після того, як він буде використаний на риболовлі, риба отримує приплив сили, а також з'являється великий апетит. в організмі перестають спрацьовувати такі важливі процеси, як обмін енергії та метаболізм. Десять відсотків меляси складається із золи. А цей елемент використовується як проносне для риб та інших живих організмів. У будь-якому випадку патока вважається одним із найкращих енергетиків у світі. Після того, як він буде використаний на риболовлі, риба отримує приплив сили, а також з'являється великий апетит.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Угода користувача і згоден з вимогами