Монтаж Вертоліт 2 шт. 55 см.

Монтаж Вертоліт 2 шт. 55 см.

  • Модель: w479
На складі

На складі 102
102 грн.
14 дней на возврат,
100% возмещение денег
согласно законодательству
Бесплатная доставка при заказе от 1000 гривен
и предоплате
Только оригинальные
и качественные товары
известных брендов
Монтаж Вертоліт 2 шт. 55 см. Найбільш далекобійний монтаж. Завдяки тому, що вантаж кріпиться попереду оснастки досягається найбільша дальність закидання. Так само монтаж призначений для лову в глибокому мулу, завдяки тому що можна пересувати намистинки і вертлюг лідкором. Ви можете бути впевнені, що грузило заглиблюючись в мул не затягне за собою повідець з насадкою. 55 см.

Ще кілька років тому короп'ятники збирали монтаж вертоліт з обмеженого вибору розхідників. Це були доступні на той час такі елементи монтажу як відбійник для застібки, маленькі бусинки, швидкознімний вертлюг №4 з маленьким кільцем.
Такий монтаж мав дуже істотний недолік - відсутність нормального кручення вертлюга навколо осі лідкора. Це було пов'язано з маленьким кільцем вертлюга.
Так само багато карполів нехтували основним принципом монтажу вертоліт - це крутіння повідця при польоті цієї коропової залишки. Такі рибалки робили повідці із плетеного повідкового матеріалу великої довжини. Така снасть у польоті перекручувалась. Сучасний лов коропа не стоїть на місці і з кожним роком відбувається удосконалення оснасток. Завдяки цій еволюції звичайна донна снасть залишилася у минулому і її місце зайняв безпечний монтаж. Монтаж вертоліт не став винятком. Перше, що варто відзначити - заміна старого відбійника, його замінила Буферна намистина < У кінці буферної бусини є потовщення, яке дозволяє використовувати повноцінний вертлюг для вертольота, який має збільшене кільце. Це дозволяє без зусиль розкручувати повідець під час закидання. Саме революційне рішення в сучасному монтажі вертоліт стала нова Бусина для вертольота. У перших намистина стала більшою за розміром, це дозволило без проблем використовувати вертлюг для вертольота зі збільшеним кільцем. По друге в геометрії намистини є жолобок, який призначений для фіксації намистини на лідкорі за допомогою ПВА нитки. Адже часто короп'ятники стикалися з проблемою, що при приводні старі маленькі бусинки ковзали лідкором. Тепер проблему вирішено: після підв'язування ПВА ниткою бусинка залишається на своєму місці. Завдяки новим елементам монтаж повністю змінив свій вигляд
Як уже зазначалося вище, монтаж вертоліт застосовується в основному у двох випадках: для сверхдальних закидів і при лові в глибокому мулу. Залежно від цих умов застосовуються коропові вантажі різної форми. Для дальніх закидів застосовують вантажі Горизонт і Лонг Каст Для лову в глибокому мулу застосовують грузила з більшою площею поверхні, найпопулярніші форми - грипу та камінь. При цьому потрібно відсувати намистинки подалі від грузила. Це забезпечить положення повідця над мулом,
Загальні
Стан
Нове
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Угода користувача і згоден з вимогами