Снасть для лову товстолоба Вбивця товстолоба

Снасть для лову товстолоба Вбивця товстолоба

  • Модель: PSST-001
На складі

На складі 32
32 грн.
14 дней на возврат,
100% возмещение денег
согласно законодательству
Бесплатная доставка при заказе от 1000 гривен
и предоплате
Только оригинальные
и качественные товары
известных брендов
Снасть для лову товстолоба "Вбивця товстолоба"

Комплектація:

2 гачка
пружина+рамка-метал
поплавок (пінопласт, пластик) 50 гр, висота 25 см
упаковка блістер


Ця снасть на товстолоба повністю готова до використання. Лише варто наповнити годівницю, надіти пінопластові кульки на гачки і зробити закид у точку лову. Ця конструкція снасті має на увазі справді результативний лов товстолобика, так як ця риба не донна, а мешкає в середні товщі. води і харчується вона різною рослинністю. Приваблює її каламут, яку створює підгодовування-гейзер. Годівницю можна зняти і надіти барило "ТЕХНОПЛАНКТОН". Це просте засушене спресоване підгодовування, яке має різний склад інгредієнтів та ароматизаторів

Лов товстолоба — процес захоплюючий. Для його лову використовують закидушку, фідер, коропові вудилища з гарною вантажопідйомністю. Місце частіше загодовують розвареним горохом. Привада буде ефективною, якщо готувати цю бобову культуру до повного розварювання. Товстолоба - зграйна риба, що живиться мікроскопічними водоростями - фітопланктоном.

Як готувати снасть на товстолоба Насадку необхідно подавати так, щоб вона завжди плавала безпосередньо біля поверхні водойми. Для цього рибалки використовують водоналивні кульки або поплавці, повідець з малопомітної волосіні, довжиною до 1,5 м.

Коли ловлять товстолоба

Ловиться товстолоба з кінця травня по вересень. Найкраще клювання з середини червня і до кінця липня. Вночі ця риба клює рідко. Починає вона неохоче клювати з 6 ранку, а з 8 до 12 години потрібно не забувати послаблювати котушковий фрикціон. Поступово клювання згасає і до кінця дня.

Статегія лову товстолоба
Ловити найкраще у водоймах з малою кількістю рослинності, де є нестача кормової бази; з кам'янистим, піщаним чи глиняним дном; глибиною трохи більше 4 м; із зустрічним вітром. Приманка в пружині в снасті на товстолоба має бути без дефектів, а повідець і гачок дуже тонкими і міцними. Багато рибалок знають, що в штиль ця риба не клює, а снасті на товстолоба треба закидати завжди в одну точку. Приманку у пружині змінюють у міру її розчинення. При закиданні не можна волочити приманку по дну або підтягувати її. «Хмара» від пружини має залишатися над нею.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Угода користувача і згоден з вимогами